Paski do jeansu

Paski ELPASSO

Paski do jeansu ze skóry licowej

O paskach do jeansu.

Paski skórzane do spodni jeansowych. Kilka uwag.

Pasek skórzany do spodni jeansowych pełni głównie rolę podtrzymującą cięższe, bo wykonane zwykle z grubszego materiału spodnie. Dlatego paski te wykonane są z solidniejszej skóry i są szersze niż paski do spodni garniturowych lub z cienkiego materiału. Paski te z uwagi na ciekawe klamry pełnią również funkcję ozdobną. Przeszycia kontrastowymi nićmi nadają indywidualnego charakteru, podkreślając jego wyrazistość. Paski z tej grupy przypadną do gustu również osobom preferującym spodnie typu bojówki lub turystyczne.

Kolor paska dobiera się indywidualnie i zależy od upodobań. Z granatowym jeansem zawsze dobrze wyglądają paski czarne i brązowe. Do jeansu czarnego pasuje większość pasków ale ładnie wyglądają granatowe i te z przeszyte kontrastowymi nićmi.

Uwaga: odcień lub tonacja paska na zdjęciu zależy również od ustawień indywidualnych monitora lub ekranu (jasność, nasycenie barw, kontrast) i może różnić się nieznacznie od rzeczywistości. Dokładamy wszelkich starań by zdjęcia jak najlepiej oddały kolor paska oraz klamerki.