Paski męskie automaty

Obowiązkowy dodatek do męskich spodni garniturowych lub casualowych – pasek z klamrą automatyczną. Pasek z tego rodzaju zapięciem to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które daje komfort zapinania, w pewnym przedziale długości, w dowolnym miejscu. Dlatego pasek taki powinien znaleźć się w posiadaniu każdego mężczyzny. Proponujemy sprawdzone klamry na tzw. hamulec lub ząbki z różnymi kolorami skóry.  Ze względu na cykl produkcyjny, dostępność klamer i kolorów skóry, galeria ma charakter poglądowy.

 Uwaga: odcień lub tonacja paska na zdjęciu zależy również od ustawień indywidualnych monitora lub ekranu (jasność, nasycenie barw, kontrast) i może różnić się nieznacznie od rzeczywistości. Dokładamy wszelkich starań by zdjęcia jak najlepiej oddały kolor paska oraz klamry jednak może zdarzyć się nie będzie to doskonałe odwzorowanie. Podobną rolę, eleganckich pasków męskich,  pełnią paski z klamrą klasyczną. Godne uwagi, można znaleźć pod tym linkiem

Z pewnością klasyczne paski męskie oraz paski z klamrą automatyczną są bezsprzecznie najlepiej sprzedającymi się paskami z naszej oferty.

Paski męskie automaty przykładowe klamry
Przykładowe klamry pasków automatów