Paski męskie klasyczne

Charakterystyka pasków męskich klasycznych produkowanych przez ELPASSO. Wszystkie prezentowane paski klasyczne są produkowane ze skór bydlęcych przygotowanych w polskich zakładach garbarskich. Szerokość pasków to 3 cm. W galerii są również paski męskie klasyczne o szerokości 3,5 cm.  Ponieważ jednocześnie jesteśmy producentem i hurtownią pasków, paski prezentowane na stronie mogą być w danym dniu wszystkie wyprzedane. W związku z tym podczas wyboru i zamówienia konieczne podanie jest modelu paska a my sprawdzimy dostępność i określimy czas potrzebny do wyprodukowania.

Paski męskie klasyczne 3,5 cm

Paski męskie klasyczne ze skóry licowej

Zawsze idealnym paskiem do garnituru będzie skórzany, gładki, czarny pasek z klamrą klasyczną. Pasek brązowy lub granatowy przy odpowiednio dobranych dodatkach znakomicie spełni swoją rolę i doda elegancji osobie, która zdecyduje się na taki wybór.
Uwaga: odcień lub tonacja paska na zdjęciu zależy również od ustawień indywidualnych monitora lub ekranu (jasność, nasycenie barw, kontrast) i może różnić się nieznacznie od rzeczywistości. Dokładamy wszelkich starań by zdjęcia jak najlepiej oddały kolor paska oraz wygląd klamry. Paski męskie klasyczne są bezsprzecznie najbardziej poszukiwanymi paskami w asortymencie sklepów i salonów. Godne uwagi są nasze paski z klamrą automatyczną, które z pewnością konkurują z paskami klasycznymi.